Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Gdzie wybrać się na pierwszą randkę?

19.maj 2015
Gdzie wybrać się na pierwszą randkę?

Pierwsza randka jest najważniejsza, na pierwszej randce macie możliwość sprawić dobre pierwsze wrażenie. Jak pokazać się drugiemu z jak najlepszej strony i nie zostać odrzuconym? Kobiety lubią przejmować inicjatywę i pomysły męźczyzn. Czy zostać przy klasycznej randce, a może warto spróbować czegoś nowego?

Restauracja

Oczywiście tradycyjnym miejscem na pierwszą randkę jest kawiarnia, cukiernia czy restauracja. Jeśli wybierzecie tańszą restauracje, którą znacie, którą się wam obydwojgu podoba, a jest wam tam przyjemnie, nic nie stracicie. Wybierzcie firmę, w której jest więcej miejsc, a gdzie wiecie, że jacyś ludzie będą. To taki złoty środek, jednocześnie będziecie mieć trochę prywatności w całym tym szumie. Uważajcie jedynie, jeżeli jeden z was będzie wegetarianem, albo będzie miał jakieś inne nawyki żywieniowe.

Kino albo teatr

Jedno z bardziej tradycyjnych miejsc. W tym przyp0adku istotne jest staranie przemyśleć wybór filmu. Najlepiej wybrać film, który będzie się podobał obojgu. Zaletą jest to, że po seansie będziecie mieć o czym rozmawiać.

Spacer po okolicy

Nie ma chyba nic zwykłego niż przejść się po okolicy. Przykładowo po mieście, przejść się do sklepu lub po prostu "bo tak". Jeśli pogoda będzie sprzyjać, a będziecie mieć odpowiednie obuwie, możecie chodzić i chodzić, dopóki was to nie zmęczy i zatrzymacie się aby się czegoś napić.

Zaproszenie na drinka

Wybierzcie przyjemny bar, najlepiej taki, który będzie miał w menu specjalne koktajle, porozmawiajcie, zrelaksujcie się, poznawajcie się. Oczywiście, nie zapomnijcie, że nie jest dobrze na pierwszej randce się upić. Moglibyście w ten sposób niechcący odrzucić drugiego.

pierwsza_randka

Puszczanie latawców

Trochę gier, jak puszczanie latawców. To umie każdy, a jeśli wiatr zawieje odpowiednie, nic nie musicie robić, jest to zabawny i oryginalny pomysł.

Jeźdzenie na łyżwach

Niezależnie od tego czy jest zima czy też lato, warto skusić się na jeżdżenie na łyżwach. Niektóre lodowiska są otwarte nie tylko w zimę. Nie ma chyba nic przyjemniejszego niż tak pojeździć i poznawać drugiego. Jeśli lubicie sporty, nie ma lepszej opcji. Oczywiście po jeżdżeniu możecie się zatrzymać na jakąś przekąskę.

Piknik

Lubicie przyrodę, a na zewnątrz jest pięknie, wszędzie kwitną kwiaty, dlaczego nie zorganizować piknik. Jeśli ani wy, ani wasz partner nie macie alergii, możecie wyruszyć na łąkę. Wystarczy zapakować obrus i przygotować jakieś dobre jedzenie i picie. Oryginalnie będzie, jeżeli piknik zorganizujecie i przygotujecie na wieczór. Światłu świeczek nie oprze się żadna kobieta. A o romantycznej nocy pod gwiazdami niż w ogóle nikt i żadna.

Wieczór w domu

Jeśli chcecie mieć randkę w domu, wystarczy włączyć odpowiednią muzykę. Przygotujcie dania, które nie jecie codziennie, wypróbujcie nowy przepis. Jeśli jesteś dobrym kucharzem, to wiesz, ze nie masz nic do stracenia, jak przecież dobrze wiadomo "przez żołądek do serca". Jeśli nie chcesz ryzykować, spróbuj zamówić coś do domu, albo zamów kucharza do domu, który przygotuje co tylko chcesz.

Wizyta w Zoo

Dlaczego nie? Będzie to przyjemny spacer, a pozatym.... kiedy ostatni raz byliście w zoo?

Pielgrzymka

Chodzi na pielgrzymkę? Czemu nie wybrać się tam razem? Nie chodzicie tam przecież każdego dnia. A gdy jako odpowiedni męźczyzna podarujecie kobiecie różę podczas drogi, będziecie oryginalni.

Zamki

Jeśli macie na spotkanie przeznaczony cały dzień, być może warto przejść się zobaczyć zamek w waszej okolicy. Jeśli w waszej okolicy nie ma żadnych zamków, możecie dojechać do takiego pociągiem. Dzięki temu, odpoczniecie od codziennej rutyny, a być może dowiecie się czegoś nowego, nie tylko o swoim partnerstwie.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: