Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Dziewczyny na pierwszą randkę zabieram na basen

20.wrzesień 2014
Dziewczyny na pierwszą randkę zabieram na basen

Wiedzą o tym wszystkie dziewczyny i kobiety, które wybierają się na pierwszą randkę. Przygotowanie się zajmuje o godzine dłużej niż normalnie. Przed wyjściem z domu, trzeba minimalnie trzy razy sprawdzić wszystko i czteryrazy przymierzyć buty. Niektórzy chłopcy takiego przedstawienia nie zamierzają odgrywać.

Wielu męźczyzn nie interesuje się dbaniem o urodę. Szukają dziewczyny lub kobiety, która będzie piękna od urodzenia. „Problem polega na tym, że przez warstwę makijarzu i dodatków, nie wiadomo jak dziewczyna wygląda normalnie“ - wyjaśnia Ludiek. Chce wiedzieć jak dziewczyna wygląda rano, żeby się jej nie przeraził. Mówi, że nie jest ortodoksyjny, nie przeszkadza mu odrobina makijarzu podkreślający barwę oczu czy rzęsy. Wszystko w umiarze. Z drugiej strony, kobiety które o siebie nie dbają, nie są jakby kobietami.

Mokra głowa wszystko ujawni

„Interesuje mnie czystość uszu, nic na to nie poradzę. Dziewczyny patrzą na uszy. To dlatego, że pływaniem zajmuje się już od 5 lat i nigdy nie podobały się mi dziewczyny z odstającymi uszami. Wiem, że wiele można zamaskować“ - kontrowersyjnie opowiada Karel półprofesjonalny pływak, i z tego powodu wybrał taktykę brania dziewczyny na pierwszą randkę do basenu. Z mokrą głową na pływalni nic się nie ukryje. Z śmiechem wspomina jak się niektórym rozmył makijarz, a inne go przekonywały by pójść gdzieindziej. Karel jednak zawsze trwał twardo przy swoim nieustępując. Chciał już na pierwszej randce wiedzieć na co się decyduje. Dzisiaj szczęśliwie żonaty, jego żona również musiała przejść przez wodny test. „Dzisiaj moja kobieta, Irena, już się nie przygotowywuje. Poprostu jeździliśmy na pływalnie i wszystkie atrakcje, które oferuje aquapark. Podobała się mi również z mokrą głową i to mi wystarczyło“ - wspomina Karel.

Randka_na_basenie

Podejdź do tego od lasu

Salony kosmetyczne dzisiaj oferują wszystko co jest potrzebne do pielęgnacji ciała, przedłużanie rzęs, przedłużanie i transplantacja włosów. Panowie nie mają pewności kogo przyprowadzą do domu. Z drugiej strony kobiety, które chcą się ciągle ulepszać korzystając z dobroci nowoczesnej technologii. Jeśli poprawia im to samopoczucie, to dlaczego nie? Wielu męźczyzn docenia pracę jaką wkładają Panie w dzisiejszych czasach celem poprawy swojego wyglądu. Dlaczego nie skorzystać z możliwości jaką oferuje nam dzisiejsza technologia?

Kobiety jednak często korzystajace ze sztucznych kosmetyków, powinny uważać by nie wyglądać jak Monika. Monika zwykle nie korzystała ze sztucznych lakierów ani przedłużaczy rzęs, jednak na randkę się nimi ozdobiła. Niestety, już na samym początku ułamał się jej paznokieć, a potem jej odpadła rzęsa do lodów. Nie wytrzymała tej sytuacji i uciekła. „Wstydziłam się i wolałam uciec. Było to pietnastej, a szłam wtedy na drugą randkę w swoim życiu“ - wylicza dzisiaj już z uśmiechem na twarzy Monika. Już wyciągneła wnioski z tego zdarzania, a przed nastepną randką odwiedziła kosmetyczkę, która zrobiła jej manikur, ale nie chciała sobie przedłużać rzęs, aby nie doszło do kolejnego faux pa. Randka na basenie była wspaniała, a swojego wielbiciela oczarowała. Świat lubi być okłamywany, niech żyje szcześliwie z tą iluzją.

[paf]

Udostępnij ten artykuł na: