Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Dodatkowe kilogramy nie powinny w związku odgrywać żadnej roli

24.listopad 2017
Dodatkowe kilogramy nie powinny w związku odgrywać żadnej roli

Nadwaga i to, jak ktoś wygląda, nie powinno odgrywać w związku tak wielkiej roli. Jak to jest naprawdę? Czy kwestia pociągu fizycznego jest najważniejsza w miłości?

Z każdej strony podsuwają nam wizerunek idealnego człowieka, który ma wymiary 90-60-90 albo szerokie ramiona i kaloryferek na brzuszku. Każdy ma swój indywidualny ideał piękna, każdemu podoba się coś innego. Niektórzy potrafią przymknąć oko na niektóre wady, inni zaś wolą być sami, niż trochę zmniejszyć wymagania. Do której grupy należysz Ty? Jesteś chętny/a przymknąć oko, gdyby na pierwszej randce pojawił się tęższy mężczyna albo tęższa kobieta? Był by to dla Ciebie wystarczający powód, aby zrezygnować z tego związku? Czy z powodu nadwagi partnera, potrafiłbyś się z nim rozstać? Niektórzy ludzie źle się odżywiają i nie uprawiają żadnego sportu, dlatego są tacy, jacy są. Jest jednak jeszcze druga strona medalu – bywa i tak, że ktoś trzyma dietę i ćwiczy w pocie czoła a mimo to nie może schudnąć. Wtedy prawdopodobne ma to związek z jego złym stanem zdrowia i lekami, które zażywa. Nadwaga często pojawia się również przy problemach natury psychicznej.

Partner ma nadwagę

Jeżeli naprawdę Ci zależy, musisz podjąć pewne kroki, aby wpłynąć na poprawę jego stanu zdrowia. Nawet jeśli jego nadwaga Ci nie przeszkadza i kochasz go mimo to, powinieneś postarać się mu pomóc. Dobrym pomysłem będzie stanie się dla niego przykładem. Spróbuj zaciągnąć go na wspólne ćwiczenia, lub na chociaż spacery.  Życie z nadwagą może mieć negatywne skutki nie tylko na zdrowie partnera, ale również na wasz związek. Pojawi się frustracja, która często prowadzi do rozstania.

dodatkowe kilogramy

Jakie są plusy posiadania tęższego partnera/ki?

  • W restauracji nie będziesz musiał zajadać sałatek i przejmować się kaloriami. Tędzy ludzie potrafią mieć radość ze smacznego jedzenia.
  • Tędzy ludzie zazwyczaj są weselsi i bardziej wyluzowani. Nie są nerwowi jak większość chudzinek. 
  • Ludziom, którzy mają kilka dodatkowych kilogramów nie bywa zimno.
  • Na imprezach wytrzymają dłużej. Jedno piwo z pewnością nie wystarczy, potrafią się bawić przez cały wieczór.
  • Na twarzy mają mniej zmarszczek niż chudzi ludzie.

Czy mężczyźni lubią grubaski?

Tęgie kobiety też mają swój nieodparty urok. Każdy mężczyzna i każda kobieta widzi piękno w zupełnie inny sposób – najważniejsze jednak to mieć zdrowe poczucie własnej wartości. Chodzi o to, aby człowiek był zadowolony z siebie, z tego jak wygląda i jakim jest. Taka pewność siebie robi naprawdę dużo i sprawia, że człowiek staje się w oczach innych atrakcyjniejszy. Jeżeli będziesz się wstydzić za swoja nadwagę i chować się po kątach, mało komu wydasz się interesujący. Kiedy jednak zaczniesz akceptować swój wygląd i czuć się dobrze w swoim ciele, od razu zauważysz zmianę. Nie da się zatem jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie „Czy mężczyźni lubią grubaski?” – wszystko zależy od wielu czynników.

Wesprzyj swojego partnera i doceniaj jego starania podczas odchudzania! Zawsze też możecie zwrócić się o pomoc do specjalisty w waszym mieście!

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: