Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Dlaczego wciąż jestem singlem?

20.wrzesień 2019
Dlaczego wciąż jestem singlem?

Umawiasz się na randki, starasz się, ale to wszystko na marne. Nie potrafisz znaleźć partnera, z którym stworzysz długotrwały związek. Dlaczego tak się dzieje? Być może w dzisiejszym artykule znajdziesz wreszcie odpowiedź...

Dlaczego wciąż jeszcze nie możesz znaleźć tego idealnego partnera? Oto kilka potencjalnych przczyn...

Żyjesz przeszłością

Wpływ na to może mieć twoja przeszłość. Poprzedni związek może być zakorzeniony w tobie tak głęboko, że nie jesteś w stanie zbudować nowego. Przeszłość wciąż do ciebie powraca i to najsilniej wtedy, kiedy masz wrażenie, że już się z nią uporałeś. Przeszłość może stać się twoim koszmarem. Potencjalnego przyszłego partnera zawalasz lawiną informacji o tym poprzenim. Porównujesz oba związki ze sobą, a to przecież największy błąd, jaki możesz popełnić. To dowodzi tylko tego, że jeszcze nie zamknąłeś pewnego rozdziału w swoim życiu.

Wszystko albo nic

Po prostu jesteś zbyt wymagający. Chcesz od swojego partnera albo wszystko, albo nic. Chcesz, aby był doskonały w każdym calu. Co aż tak przeszkadza ci w zachowaniu potencjalnego partnera, że wciąż masz potrzebę go zmieniać? Pewnie, że są rzeczy, których nie można odpuśćić, ale nie możesz też zwracać uwagi na każdą drobnostkę.

Jesteś samowystarczalny

Sprawiasz wrażenie osoby samowystarczalnej, która nie nikgo nie potrzebuje do szczęścia. Potencjalny partner boi się tego, chciałby przecież mieć pewność, że stanowi ważny element Twojego życia a nie zaledwie dodatek, bez którego z łatwością się obejdziesz.

Boją się ciebie

Możesz w oczach potencjalnych partnerów wydawać się agresywny. Odnosisz sukcesy i sprawiasz wrażenie niedostępnego. Mogą się bać ciebie i ewentualnego odrzucenia.  Spróbuj się uśmiechnąć i trochę wyluzować.

Jesteś samotny/a zbyt długo

Rozstałeś się z partnerem i przez długi okres czasu nie szukałeś nikogo nowego. Czekałeś tak długo, że zapomniałeś o tym, jak to jest być w związku. Już nie wiesz co to kompromisy i tolerancja. Masz wrażenie, że w każdej dziedzinie jesteś ekspertem. Spróbuj zmienić to zachowanie i otworzyć się znów na ludzi. Naucz się dyskutować o potrzebach nie tylko swoich, ale też partnera.

Wybierasz wciąż ten sam typ partnerów

Wiesz, jaka jest przyczyna wszystkich dotychczasowych rozstań? Co wszyscy poprzedni partnerzy mieli ze sobą wspólnego? Przestań umawiać się z osobami o podobnym charakterze. Charakterze, który w żaden sposób nie zgadza się z tym Twoim.

Boisz się

Zraniono Cię tyle razy, że wolisz uciec, niż spróbować ponownie zaangażować się do związku. Pamiętaj jednak, że kto próbuje może tylko zyskać.

Związek Twoich rodziców

Jeżeli pochodzisz z rozwiedzionej rodziny, będzie ci się wydawało, że rozwód jest czymś normalnym. Jeśli natomiast twoi rodzice wciąż się kochają i mają idealny, pełen miłości związek, będziesz szukał czegoś podobnego. Ważne też jest, czy w domu kłótnie były na porządku dziennym i który z rodziców był typem władcy. Masz wrażenie, że zachowujesz się jak swoi rodzice? Spróbuj coś z tym zrobić i nie popełniać ich błędów.

Weź się w garść i rozejrzysz się za kimś, kogo mógłbyś/mogłabyś pokochać! Masz już kogoś na oku? Super! W takim razie nie zastanawiaj się dłużej i odezwij się jeszcze dziś. A może wciąz jeszcze nie znalazłeś/łaś nikogo interesującego? Spróbuj rozejrzeć się na portalu randkowym, w końcu rejestracja jest całkowicie DARMOWA, więc co mógłbyś/mogłabyś stracić? 

[ivi]

Udostępnij ten artykuł na: