Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Czy znak zodiaku wpływa na to, jakie kobiety wybierają mężczyźni?

15.marzec 2017
Czy znak zodiaku wpływa na to, jakie kobiety wybierają mężczyźni?

Jaki może mieć wpływ data narodzin na to, kto nas pociąga? Albo też na to, kogo pociągasz Ty? Przyjrzyjmy się, jakie kobiety wydają się atrakcyjne mężczyznom spod konkretnych znaków i dlaczego...

Astrologia jest w stanie przekazać nam wiele sygnałów i podpowiedzi, pomagają nam one w wyjaśnieniu niektórych rzeczy. Zdoła na przykład określić, które kobiety lub mężczyźni nas pociągają i jakiego rodzaju partnerów wybieramy do stałych związków. Czasem mogłoby się wydawać, że gwiazdy wiedzą o nas o więcej niż my sami...

Istnieje wiele stopni atrakcyjności: Ktoś może Ci się podobać tylko trochę, ktoś tylko z wyglądu, albo tylko z charakteru. Bywa i tak, że jakaś osoba podoba Ci się tak bardzo, że nie możesz przestać o niej myśleć. Pociąg nie może jednak przeobrazić się w obsesję.

Obsesja objawia się nieustałym myśleniem o kimś, ale jest to już daleko za granicą „normalności”. Choć każdy z nas ma swoje własne pojęcie normalnści, dobrze jest być przez chwilę szczerym wobec siebie, lub porozmawiać ze szczerym przyjacielem, który zwróci nam uwagę na to, że przekraczamy jakąś granicę. Często się zdarza, że jesteśmy jak zahipnotyzowani, interesujemy się kimś, dla kogo jesteśmy obojętni. I ostatnia, chyba najważniejsza sprawa: Obsesja zmusza nas do robienia szalonych rzeczy, które mogą nam przysporzyć wiele wstydu.

Kiedy ktoś Cię pociąga odczuwasz silną potrzebę poznania go lepiej. Możesz iść do przodu i odkryć, co Cię tak przyciąga – jego wygląd, osobowość, czy może jedno i drugie. Są i tacy, którzy nas pociągają czymś, czego nie jesteśmy w stanie opisać, mimo to – wyraźnie wiemy, że ten magnetyzm jest tu obecny.

Jeśli zobaczysz kogoś, kto Ci się podoba, poczujesz wewnątrz dziwne uczucie. Możesz z tym zrobić co chcesz – możesz dzięki temu rozpocząć nowy związek albo też zachować to dla siebie. Najczęściej jednak to uczucie wciąż się pogłębia, aż dojdzie do tego, że się zakochasz.

Gwiazdy mogą Ci pomóc odnaleźć się w kwestii związków. Jednakże drogie panie, zdecydowanie nie należy zmieniać się tylko po to, aby spodobać się swojemu nowemu odkryciu. Kobieta sama wie najlepiej, jak zrobić wrażenie na mężczyźnie. Przyjrzyjmy się teraz co pociąga mężczyzn w kobietach na postawie ich znaków zodiaku.

Baran (21. marca - 20. kwietnia)

Barany przepadają za silnymi i niezależnymi kobietami. Kochają, kiedy kobiety mówią, co myślą i kiedy nie boją się wyzwań. Sukces i umiejętności są dla Baranów najlepszym afrodyzjakiem.

Byk (21. kwietnia - 21. maja)

Uwagę Byka przykłuje kobieta, która będzie dla niego wsparciem a zarazem będzie zabawna. Nie powinno jest również brakować kobiecego seksapilu.

Bliźnięta (22. maja - 21. czerwca)

Bliźnięta zdecydowanie wolą inteligentne, kreatywne i zabawne kobiety. Kiedy kobieta zyska już zainteresowanie Bliźniąt, nie powinna przestać się starać i zaskakiwać go na każdym kroku.

Rak (22. czerwca - 22. lipca)

Raki mają słabość do kobiet, które tworzą wokół siebie zasłonę niewinności i będą całkowicie oddane. On będzie mieć wrażenie, że może ją bronić i to właśnie uczyni go szczęśliwym. Jeśli taki układ pasuje obu stronom, determinacja Raka będzie niezastąpiona.

znaki zodiaku

Lew (23. lipiec - 22. sierpień)

Mężczyzn spod znaku Lwa oczarują kobiety towarzyskie i pewne siebie. Kobiety, którym Lwy ulegną są swego rodzaju perfekcjonistkami. Ich make-up jest zawsze idealny, a ciało piękne. Jednakże poza urodą, liczy się również mądrość i poczucie humoru.

Panna (23. sierpień - 22. wrzesień)

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Panny, mają słabość do dziewczyn, które można opisać słowami „dziewczyna z sąsiedztwa”. Są piękne, lecz zarazem nie rzucają się w oczy. Nie brakuje im również inteligencji, wrażliwości i tolerancji.

Waga (23. wrzesień - 23. październik)

Panowie spod znaku Wagi wierzą w idealne związki, dlatego wciąż poszukują tej wymarzonej partnerki, z którą taki związek byłby możliwy. Niestety każda Waga ma problemy ze znalezieniem kobiety, która dorównałaby mu emocjonalnie, jednakże kiedy już się to uda, jest jej całkowicie oddany i zrobi dla niej wszystko.

Skorpion (24. październik - 22. listopad)

Skorpiony chcą być we wszystkim najlepsze, tym samym kierują się też przy wyborze partnerek. Skorpiony pociągają mądre, seksowne, namiętne i niezależne kobiety. Ważną rolę odrywa również zamiłowanie do sportu i podróżowania.

Strzelec (23. listopad - 21. grudzień)

Strzelce uwielbiają kobiety radosne i pełne energii. Takie, które zmuszają ich do myślenia i przekraczania swych granic, Strzelce bowiem lubią wyzwania.

Koziorożec (22. grudzień - 20. styczeń)

Koziorożce często miewają problemy ze znalezieniem partnerki. Zainteresują ich pewne siebie kobiety, lecz nie bezwzględne. Dobrze też aby potencjalna partnerka lubiła okazywać uczucia, lecz zdecydowanie nie publicznie! Koziorożce lubią kobiety, które mają swoje własne zainteresowania, hobby i marzenia.

Wodnik (21. styczeń - 20. luty)

Kobiety, które podobają się Wodnikom podążają własną drogą. Nie interesuje ich zdanie innych. Zawsze robią to, czego same chcą – i to jest właśnie to, co tak bardzo pociąga Wodnika...

Ryby (21. styczeń - 20. luty)

Każdy mężczyzna spod znaku Ryb jest bardzo uczuciowy i często bywa zauroczony, ale ta, która skradnie jego serce, to kobieta szlachetna, delikatna, łaskawa i wrażliwa. A ponieważ Ryby lubią sztukę, ich partnerka powinna również się nią interesować.

Każdy z nas jest wyjątkowy i na koniec sami najlepiej wybierzemy partnera, który będzie do nas pasować. W dzisiejszym artykule zarysowaliśmy dopasowanie na podstawie znaków zodiaku, lecz nikt nie powiedział, że nie mogą pojawić się wyjątki. W końcu jak mówi znane przysłowie – Wyjątek potwierdza regułę. Gdybyś jednak chciał/a znać znak zodiaku mężczyny/kobiety z którym/ą piszesz, wystarczy zapytać podczas rozmowy na naszym portalu randkowym.

[Lil]

Udostępnij ten artykuł na: