Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Czy wiesz, dlaczego warto być na portalu randkowym?

24.wrzesień 2020
Czy wiesz, dlaczego warto być na portalu randkowym?

Szybki rozwój technologii, przede wszystkim internetu, sprawiają, że coraz więcej czasu spędzamy przed komputerem. Nie mówiąc już o tym, że nie potrafimy ruszyć się z domu bez telefonu komórkowego. Jednak internet to nie tylko świat zabawy i komunikacji, ale też sposób na poznanie kogoś nowego.

Większość ludzi nie potrafi już żyć bez internetu. Nasze dzieci nie są w stanie sobie wyobrazić, że potrafiliśmy kiedyś normalnie funkcjonować bez użycia telefonu komórkowego, czy facebooka. Skoro internet stał się nieodłączną częścią naszego życia dlaczego by nie wykorzystać go jeszcze do poznania idealnego partnera?

Internetowy portal randkowy

Internet aż roi się od portali randkowych. Dziś to żaden wstyd szukać partnera przez internet, przecież jak już wspominaliśmy, stał się przecież ważnym elementem naszego życia. Największą zaletą takich portali jest wygoda. Na podstawie danych, które zamieścimy na swoim profilu otrzymamy propozycje użytkowników, którzy mają podobne zainteresowania. Oprócz tego, nie musimy przecież od razu umawiać się na spotkanie, możemy randkować online do woli a jeżeli okaże się, że ktoś nie przypadł nam do gustu – wyłączamy rozmowę i po sprawie. Nie musimy prosić znajomych, aby w razie potrzeby wciągnęli nas z opresji dzwoniąc podczas spotkania z „nagłym problem”. Kto z nas nie zna tego triku?

Jak zaczynać rozmowę?

Kiedy znajdziesz profil, który przypadnie Ci do gustu, nie bój się zacząć rozmowy. Zwykłym „Hej, jak się masz?” raczej nikogo nie zainteresujesz. Zazwyczaj najlepiej sprawdzają się oryginalne, miłe i zabawne wiadomości, które wywołają w drugiej osobie ciekawość

Wysyłać wiadomoći samemu, czy poczekać?

Kobiety zgodnie twierdzą, że to mężczyzna powinien odezwać się jako pierwszy. Jeśli jednak jakiś profil, czy zdjęcie ją zainteresuje, nie musi wahać, pisząc pierwsza nie popełni żadnego foux pas. Na portalach rankowych dużym plusem jest również duża ilość użytkowników i związany z nią mniejszy strach związany z odrzuceniem. Może się przecież stać, że nie dostaniesz odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Nie trać nadzieji, ten kto jest Ci pisany, na pewno się odezwie.

Których zdań lepiej jest unikać?

 • Hej, jak się masz?
 • Witaj, chcesz się poznać?
 • Cześć :-)
 • Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść jeszcze raz?
 • Znam Twojego byłego, to debil, ale to nie szkodzi.
 • Nie znamy się skądś?
 • Ja w Twoim wieku...
 • Umiesz czarować? To wyśpimy się a Ty później znikniesz?
 • Nie masz kabla? Chciałbym/chciałabym z Tobą mieć kontakt.
 • Hej, masz może w torebce miejsce na moje kluczyki od BMV?
 • Szukałem/łam Cię wszędzie, jesteś partnerem/ką moich marzeń.

Podczas poznawania drugiej osoby nie używaj oklepanych tekstów, bądź sobą, bądź oryginalny. Postaraj się wymyślić coś, co sprawi, że osobie po drugiej stronie pojawi się uśmiech na twarzy.

Internetowe randkowanie jako zabwa i uzależnienie

Portal randkowy to dobra zabawa, ale po pewnym czasie możesz się od niego uzależnić. Tak, naprawdę można się uzależnić od randkowania online i chatowania z innymi ludzmi. Istnieje przecież uzleżnienie od internetu, komputera, czy telefonu komórkowego. Takie zachowanie może być również formą ucieczki od innych problemów, z którymi należałoby udać się do specjalisty. Zdrowe randkowanie online jest jednak doskonałym sposobem na poznanie kogoś dla tych, którzy na codzień są zbyt nieśmiali. Mają bowiem możliwość dobrze zastanowić się nad swoimi odpowiedziami i nikt na nich nie będzie dziwnie patrzeć. Założenie profilu na portalu randkowym jest bardzo proste, nie czekaj więc dłużej, zacznij już teraz. Znajdź kogoś ze swojego miasta i bądź szczęśliwy!

[Lil]

Udostępnij ten artykuł na: