Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Pozycja podczas snu - co ma wspólnego z waszym związkiem?

6.kwiecień 2018
Pozycja podczas snu - co ma wspólnego z waszym związkiem?

Każdy ma swoją ulubioną pozycję, w której śpi. Zauważyliście, że kiedy jesteśmy sami śpimy inaczej niż przy boku partnera? Mało tego, istnieje kilka różnych pozycji, które przyjmują pary podczas snu. Czy znajduje to odzwierciedlenie w waszej wzajemnej relacji? Przekonajmy się.

Z pewnością istnieje jakaś jedna konkretna pozycja, w której zawsze śpicie. Przedstawimy wam najczęstsze pozycje, w jakich zasypiają pary i co to oznacza o ich związku.

Pozycja na „zakochaną łyżeczkę”

Opis pozycji: śpicie oboje na jednym boku, a ten kto jest z tyłu, obejmuje tego przed sobą. Taką pozycję nazywamy pozycją zakochanej łyżeczki. Oznacza, że sobie ufacie i z chęcią dbacie jeden o drugiego. W tej pozycji nie ma znaczenia, czy tym, kto obejmuje jest kobieta, czy mężczyzna.

Pozycja na „oddaloną łyżeczkę”

Opis pozycji: pozycja jest podobna do omawianej wyżej zakochanej łyżeczki. Jedyna różnica polega na tym, że każde z was potrzebuje kawałek swojego miejsca, przez co jesteście od siebie trochę oddaleni, a ten, kto jest z tyłu ma na tym z przodu położoną rękę. W ten sposób okazujecie sobie bliskość, która jest dla was przyjemna a jednocześnie pozwala zachować swoją przestrzeń.

Pozycja zaplątanych

Jest wam razem dobrze, kochacie się a więc zasypiacie wplątani w siebie niczym dwa wężyki? Dla niektórych par to taki rytułał przed spaniem, po którym i tak odwrócą się każdy na swoją stronę. odwróci się na swoją stronę. Jeżeli zasypiasz ze swoim partnerem w pozycji „zaplątanych”, oznacza to, że wasz związek pełen jest nie tylko emocji, ale również intymności.

pozycje do spania w związku

Pozycja na ramieniu

Zasypiasz na ramieniu swojego partnera? Oznacza to, że chcesz czuć się bezpiecznie i wiesz, że w jego ramionach znajdziesz ukojenie. Im bardziej się tulisz, tym większą miłość i oddanie mu okazujesz.

Pozycja plecami do siebie

Choć śpicie odwróceni do siebie plecami, dotykacie się. Każdy śpi na swoim ulubionym boku. W ten sposób dajecie sobie i światu do zrozumienia, że wasz związek jest pelen harmonii i miłości. Potraficie być nie tylko partnerami, ale też najlepszymi przyjaciółmi. W ten sposób śpią ludzie, którzy mają doskonale działający związek.

Pozycja oko w oko

W ciągu dnia nie macie dla siebie zbyt wiele czasu, dlatego zazwyczaj rozmawiacie w łóżku tuż przed snem? Wtedy pary dość często zasypiają w pozycji „oko w oko”. Oznacza to, że nie macie w waszym związku żadnych problemów, których nie dacie rady rozwiązać. Potraficie być szczerzy wobec siebie.

Pozycja z dotykiem

Leżycie obok siebie, ale jednocześnie jakimś sposobem dotykacie jeden drugiego? To wasza ulubiona pozycja? W takim razie widać jak na dłoni, że dla was obu bardzo ważna jest wolność i przestrzeń osobista, ale ponieważ kochacie się nawzajem, chcecie mieć pewność, że ten drugi jest wciąż blisko. Oboje bardzo dobrze wiecie, czego możecie od siebie oczekiwać.

Pozycja każdy sam

W ten sposób śpią pary, które są razem już od dłuższego czasu i ich związek jest stabilny. To najczęstsza pozycja wszystkich par, które są razem już od dłuższego czasu, a ich miłość już trochę wygasła.

Pozycja popychacza

Macie małe łóżko? Pozycja, w której jeden z partnerów wciąż pcha się na tego drugiego. Może to być sposób na okazanie swojej dominacji. Popychaczem może być zarówno kobieta, jak i mężczyzna.

Pozycja ignoracji

To pozycja, którą pary praktykują najczęściej po ostrej wymianie zdań. Jeden z partnerów dotyka tego drugiego, lecz spotyka się z odrzuceniem w postaci całkowitej ignoracji.

Nie masz z kim zasypiać? Zarejestruj się na naszym portalu randkowym i znajdź kogoś dla siebie z Wrocławia, Szczecina, Bygdoszczy, czy Rzeszowa!

[Kač]

Udostępnij ten artykuł na: