Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Czego tak naprawdę pragniesz?

27.grudzień 2017
Czego tak naprawdę pragniesz?

Zastanawiałeś się kiedyś - czego tak naprawdę chcesz? Pewnie wydaje ci się, że tak, ale my w dzisiejszym artykule udowodnimy ci, że wcale tak nie jest...

Nie kupuj od razu wszystkiego

Zawsze, kiedy coś Ci się sposoba, przypomnij sobie, co masz już w domu. Naprawdę musisz kupować kolejne wysokie kozaczki? Nie wystarczą Ci te cztery pary, które masz w szafie? Zastanów się nad tym, czy naprawdę potrzebujesz tyle butów, ubrań i kosmetyków. Wykorzystasz wszystko? Dobrze jest też zastanowić się, czemu wciąż coś kupujesz? Nie robisz to tylko po to, aby wypełnić jakąś wewnętrzną pustkę? Przemyśl to.

Naucz się przyjmować pomoc

Twoje ego może mieć wielkie problemy z przyjęciem pomocnej dłoni, nawet w potrzebie. Bez względu na to, jakie masz życiowe cele, z pewnością kiedyś, będziesz potrzebować pomocy od tych, którzy Cię kochają. Nie bój się przyjąć pomoc od innych, niezależnie od okoliczności.

czego tak naprawdę pragniesz?

Rozpocznij jakąś przygodę

Nie masz pieniędzy na wymarzoną podróż? Zrób sobie wycieczkę do miejsca, które chciałeś odwiedzić, a które nie zrujnuje Twojego budżetu. Zmień swoje stereotypy i styl życia. Zapisz się chociażby do jakiegoś kółka. Czasem wystarczy obejrzeć film z innego gatunku, niż zazwyczaj, albo też sięgnąć po inny rodzaj literatury. Ważne jest pozbycie się swych przyzwyczajeń, poznawanie czegoś nowego i odkrywanie nowych zainteresowań.

Bądź sobą

W zależności od miejsca i otaczającego Cię towarzystwa stajesz się innym człowiekiem? Innego Ciebie znają w pracy, innego w domu, a jeszcze innego na imprezach, na których często bywasz? Prawdziwy z Ciebie człowiek-kameleon. Szkoda tylko, że robisz wszystko, tylko po to, by przypodobać się pozostałym. Każda z tych masek skrywa Twoje prawdziwe oblicze. Postaraj się je uwolnić i zawsze być sobą, niezależnie od tego, kto właśnie stoi przy Twym boku.

Brakuje Ci miłości? Szukasz partnera/ki? Zarejestruj się i poznaj kogoś na naszym portalu randkowym!

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: