Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Czego pragną mężczyźni?

16.maj 2018
Czego pragną mężczyźni?

Nie wiesz jak zaimponować mężczyźnie? Żaden niezwraca na ciebie uwagi i zastanawiasz się: co robię źle? W dzisiejszym artykule dowiemy się, czego tak naprawdę pragną mężczyźni. Czytaj dalej!

Czego mężczyzna potrzebuje od kobiety?

Potrzeby mężczyzn w związku nie różnią się aż tak od potrzeb kobiet. Każdy z nas oprócz miłości i wierności potrzebuje jeszcze wsparcia, wolności i pewności, że jesteśmy potrzebni. Powiedzmy sobie jednak konkretnie, punkt po punkcie: czego pragną mężczyźni?

 • pochwał
 • kontaktu fizycznego (dotyk, pocałunki) 
 • poczucia bezpieczeństwa
 • respektu
 • podziwu
 • towarzystwa
 • wolności
 • mieć czas dla siebie
 • uznania
 • wsparcia
 • czuć się potrzebnym

Dlaczego żaden ze mną nie rozmawia?

Przyczyn może być wiele. Możesz sama o sobie twiedzić, że przecież niczego Ci nie brakuje, ale pamiętaj, że ważne jest też to, jak postrzegają Cię inni.

Jesteś kobietą sukcesu

Brzmi to dziwnie, ale to prawda. Możesz być odnoszącą sukcesy managerką, albo właścicielką dobrze prosperującej firmy, ale otaczający Cię mężczyźni będą zwykłymi darmozjadami. Trudno Ci będzie rozpoznać, kto myśli o Tobie na poważnie, a komu zależy tylko na pieniądzach.

Mężczyźni bywają próżni, ale w tym przypadku może również chodzić o zwykłą męską dumę. Mało który facet chce mieć przy swym boku kobietę sukcesu. Mężczyzna musi czuć, że to on jest głównym żywicielem rodziny.

Masz zbyt wielkie wymagania

Czasami dobrze jest zmniejszyć trochę swe wymagania. Kiedy jednak będziesz wypełniać ankietę randkową na portalu, pamiętaj – pisz prawdę. Z pewnością masz jakieś wyobrażenia dotyczące przyszłego partnera, jego koloru włosów, oczu itp. lecz kiedy poznasz tego wyśnionego, z którym będziesz się rozumieć bez słów – okaże się, że jest totalnym przeciwieństwem tego, czego cały czas szukałaś. Lepiej poznaj kogoś dokładnie, zanim go na dobre odrzucisz.

Łatwo Cię przeoczyć

Nie wyróżniasz się z tłumu, jesteś szarą myszką A może wciąż otacza Cię grupa koleżanek? To również może bronić mu w zagadaniu do Ciebie. Tak samo jak to, gdybyś była zbyt pewna siebie i zgrywała niedostępną.

czego pragną mężczyźni?

Jak go sobą zainteresować?

Bądź naturalna

Jeżeli pragniesz długotrwałego związku, nie wybieraj na randkę zbyt skromnie ubrana, na mini spódniczkę nie poderwiesz wyśnionego mężczyzny. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nie ubieraj na spotkanie szpilek na wysokim obcasie jeżeli na codzień nosisz trampki. Nie tylko, że będą Cię okropnie boleć nogi, ale też w efekcie Twój chód będzie bardzo nienaturalny. Naturalność to pierwszy krok do zbudowania trwałego związku. Pamiętaj też, aby mówić prawdę. Bądź dumna z wszystkich swoich osiągnięć. Uwierz w siebie a Twój urok będzie nieodparty.

Bądź damą

To dobrze, że potrafisz sobie sama poradzić. Odnieść torby z zakupami, czy naprawić kran. Czasem jednak trzeba swoją emancypację odłożyć na bok. Jeśli raz powiesz nie, może się okazać, że na następny raz nie otrzymasz już żadnej propozycji pomocy. Pamiętaj, że musisz być i zachowywać się jak dama. Nie chciej uparcie robić wszystkiego sama. Zawsze dobrze jest mieć obok siebie kogoś, o kogo można się oprzeć i na kim można polegać.

Daj mu wolną rękę

Wszystko jest dobre, ale z umiarem, nie ma więc sensu zbytecznie naciskać. Może Ci się to nie opłacić. Znalazłaś kogoś, kto Cię oczarował, kto Ci się podoba i już snujesz plany i marzenia. U mężczyzn to działa trochę inaczej. Musisz się pogodzić z tym, że każdy mężczyzna ma swoje zainteresowania i potrzebuje na nie odrobiny prywatności. Nie możesz na niego od razu po kilku spotkaniach zacząć naciskać, czy stroić fochów, takim zachowaniem możesz go tylko do siebie zniechęcić.

Po czym poznam, że nie jest zainteresowany?

Czasami zdarza się, że ten który nam wydaje się idealnym partnerem, wcale nas za swoją wymarzoną partnerkę nie uważa. Zatem jeżeli usłyszysz jedno z następujących zdań, wiedz, że niestety nic z tego nie wyjdzie.

Wiesz, mam teraz dużo pracy i inne priorytety

Wcale nie musi mieć na myśli nic złego, ale jeśli zacznie twierdzić, że ma jeszcze jakieś inne priorytety oprócz Ciebie, to jasne, że nie myśli o Tobie poważnie. Jeżeli by Cię kochał, postarałby się zaplanować pracę i hobby tak, aby miał czas również dla Ciebie.

Potrzebuję wolności

Boi się, że ukradniesz mu wolność? Przeraża go wizja związku? Tacy ludzie lubią swoją wolność i nie mają zamiaru niczego zmieniać. Może kiedyś z tego wyrosną, ale na razie nie da się z tym nic zrobić.

Jesteś wspaniała, zasługujesz na kogoś lepszego

Ulubione zdanie wielu mężczyzn. Podkreśla, że robi to dla Twojego dobra, że nie chce Cię ranić. Jedno jest pewne – wypowiedzeniem tego zdania, daje Ci jasno do zrozumienia, że on wie czego chce i Ty tym nie jesteś.

Jeżeli jesteś sama, nie czekaj, wyjdź szczęściu naprzeciw. W każdym mieście żyje wielu ciekawych mężczyzn, którzy mogą okazać się Twoim księciem na białym koniu, niezależnie od tego, czy mieszkasz w Kielcach, Lublinie, Rzeszowie, czy Gorzowie Wielkopolskim. Wystarczy przestać się bać i zrobić pierwszy krok, na przykład rejestrując się na naszym portalu randkowym. 

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: