Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Co mówi o partnerze kolor jego oczu?

18.maj 2018
Co mówi o partnerze kolor jego oczu?

Jacy jesteśmy na podstawie koloru oczu? Czy naprawdę oczy są zwierciałem duszy? Przekonajmy się!

Brązowe oczy

Jak widać w tabelce powyżej, najczęściej wystupującym kolorem oczu na świecie są brązowe. Być może dlatego ludzie z brązowymi oczami wyglądają nam atrakcyjni i godni zaufania. Kolor brązowy wyraźnie podkreśla rysy twarzy. Osoby posiadające brązowe oczy są niezależne, otwarte, chętnie zawierają nowe znajomości i nie boją się nowych doświadczeń. Są to też ludzie kłótliwi, którzy kochają swoich partnerów i ich respektują. 

Niebieskie oczy

Niebieskie oczy są symbolem młodości i piękna. Nie bez powodu jest to najbardziej z najczęściej kupowanych kolorów soczewek kontaktowych. Ludzie z niebieskimi oczami są skryci, nie zdradzają swoich uczuć, szczególnie ludziom, których znają krótko. Niebieskoocy często mają tendencję do ukrywania swojich problemów. Potrafią być chłodni

kolor oczu

Zielone oczy

Podobnie jak niebieskie oczy kojarzą nam się z niebem i morzem, tak zielone przywołują na myśl łąkę i las. Od osób z zielonymi oczami bije pozytywna energia rodem z przyrody. w nich siłę przyrody. Dla niektórych zielone oczy wydają się być niesamowicie interesujące a zarazem zagadkowe. Zielonoocy są przepełnieni energią, szybko uczą się nowych rzeczy. 

Szare oczy

Osoby o szarych oczach są bardzo podobne do tych o niebieskich oczach. Są uważani za cichych i skromnych. Cierpliwie czekają na swoją szansę, aby udowodnić swoje racje, ale ponieważ boją się odezwać, może się zdarzyć, że taka szansa wcale nie nadejdzie. 

Pamiętaj jednak, że nawet w regułach zależności między barwą oczu, a osobowością mogą występować wyjątki. Dlatego zwracaj uwagę nie tylko na oczy, ale również na charakter człowieka. Obserwuj jego zachowanie i uczucia. Niech Cię oczy nie zwiodą!Jeszcze nie masz partnera? Zarejestruj się na naszym portalu randkowym i znajdź kogoś z Warszawy, Wrocławia, Szczecina lub Gdańska!

[Lil]

Udostępnij ten artykuł na: