Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Co czyni nasz urok nieodpatym?

14.sierpień 2017
Co czyni nasz urok nieodpatym?

Co pociąga mężczyzn? Co sprawia, że urok kobiety jest nieodparty? Otóż na pewno nie jest to tylko kwestia pięknego wyglądu. Kobieta może oczarować mężczyznę na różne sposoby. Dzisiaj opowiemy o tych najdziwniejszych.

Pomaganie innym

Badania przeprowadzone przez British Journal of Psychology wykazały, że ludzie, którzy pomagają innym są bardziej pociągający dla płci przeciwnej i mają więcej stosunków. Następnym razem, kiedy będziesz planować randkę, postaraj się wykonać przynajmniej jeden dobry uczynek, albo chociarz pokaż mu zdjęcia, na których widać, że lubisz pomagać. 

Zapach dyniowego ciasta

W Chicago istnieje wiele instytucji, które zajmują się badaniami nad wpływem smaków i zapachów na ludzkie zmysły. Odkryto między innymi, że zapach dyniowego ciasta z lawendą zwiększa ukrwienie męskich narządów rozrodczych bardziej od pozostałych dwudziestu ośmiu badanych zapachów. 

uwodzicielskość

Wspólne chwile

Na początku związku, kiedy najchętniej z miłości zjadłabyś go na surowo, doprowadzałaś go swoim zachowaniem do białej gorączki. Badania jednak udowodniły, że mężczyźni, którzy spędzili już jakiś czas w związku, kochają wspólnie spędzone chwile. Leżeć razem w łóżku i czytać książki, jeść wspólnie kolacje, oglądać filmy w telewizji itd. 

Przekomarzanie się

Mężczyźni to istoty, których zmysł wzroku działa na pełnych obrotach. Nie ma więc czemu się dziwić, że podnieca ich nagość. Nie dawaj mu jej tak od razu na tacy, tylko podrażnij go troszeczkę. Pokaż mu kawałek ciała, po czym znów go zakryj. Możecie też pobawić się w chowanego.

kač

Udostępnij ten artykuł na: