Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Chemia miłości: Co wpływa na intensywność uczuć?

15.październik 2018
Chemia miłości: Co wpływa na intensywność uczuć?

Kilka faktów o tym, co eksperci twierdzą o chemii w miłości oraz o tym, co tak naprawdę ma wpływ na intensywność naszych uczuć... Zainteresowani? W takim razie zapraszamy do lektury!

Zdaniem ekspertów

Pierwsze wrażenie: bez dwóch zdań, jest chyba jednym z najważniejszych elementów poznania. Naukowcy z Princeton University w USA odkryli, że kluczowych jest pierwszych 10 sekund!

Wegług ekspertów: Kiedy druga osoba wyda nam się atrakcyjna, automatycznie uznajemy ją za mądrzejszą, zabawniejszą i milszą od pozostałych w jej otoczeniu. Nazywamy to tzw. efektem aureoli.

Algorytm: Randkowanie online to w dzisiejszych czasach nic dziwnego. Portale randkowe prześcigają się w różnego rodzaju algorytmach miłości. Dopasowane osoby powinny zatem być kompatybilne według wzoru matematycznego.

Według ekspertów: Na podstawie podobnych zainteresowań i wartości łączymy się w pary nie tylko w wirtualnym, ale również w realnym świecie. Algorytmy miłosne działają zatem na tej samej zasadzie, co spotkania i rozmowy w prawdziwym życiu.

Efekt cheerleaderki: Masz już założony profil na portalu randkowym i zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego zdjęcia? Najlepsze będzie to, na którym będziesz w towarzystwie przyjaciół, rodziny lub znajomych. Okazuje się, że atrakcyjność kobiety wzrasta nawet o 5,5%, kiedy prezentuje się w grupie.

Według ekspertów: Ludzie to istoty społeczne, które potrzebują kontaktu z innymi. Dlatego też zależy nam na tym, abyśmy nie tylko my sami byli lubiani, ale także osoby, które kochamy.

Szukasz miłości na portalu randkowym? Super! Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu i poznaj kogoś już dziś!

[Lil]

Udostępnij ten artykuł na: