Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Cel: mężczyzna

18.kwiecień 2017
Cel: mężczyzna

W dzisiejszym artykule zamieściliśmy kilka rad jak oczarować mężczyznę. Jesteś sama i chcesz aby mężczyźni nie mogli Ci się oprzeć, marzysz o miłości, lecz do tej pory nie udało Ci się spotkać swojego księcia z bajki?

Wielki dekolt i krótka spódniczka nie są gwarancją sukcesu. Zawłaszcza, jeśli szukamy związku, który ma perspektywy, a nie przygody na jedną noc. Czasami musimy odpusić sobie kiepskie triki i zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę oczekujemy od przyszłego związku.

Dlaczego żaden do mnie nie zagada?

Przyczyn może być wiele. Możesz uważać, że niczego Ci nie brakuje, ale ważne jest też to, jak postrzegają Cię inni.

Odnosisz sukcesy

Brzmi to dziwnie, ale to prawda. Możesz być odnoszącą sukcesy managerką, albo właścicielką dobrze prosperującej firmy, ale będą się wokół Ciebie kręcić tylko darmozjadzi. Będzie dla Ciebie trudne rozpoznać, kto myśli o Tobie poważnie, a komu chodzi tylko o pieniądze. Mężczyźni bywają próżni, ale w tym przypadku może również chodzić o zwykłą męską dumę. Mało który facet nie chce mieć przy swym boku kobietę sukcesu, jeśli jemu samemu nie wiedzie się najlepiej. Mężczyźni wolą kobiety, które nie są wyżej postawione niż oni. Musisz zatem brać pod uwagę pozycję społeczną podczas swych poszukiwań.

Masz wielkie wymagania

Czasami dobrze jest zmniejszyć trochę swe wymagania. Kiedy jednak będziesz wypełniać ankietę randkową na portalu, pamiętaj – pisz prawdę. Z pewnością masz jakieś wyobrażenia dotyczące przyszłego partnera, jego koloru włosów, oczu itp. lecz kiedy poznasz tego wyśnionego, z którym będziesz się rozumieć bez słów – okaże się, że jest totalnym przeciwieństwem tego, czego cały czas szukałaś. Lepiej poznaj kogoś dokładnie, zanim go na dobre odrzucisz.

Łatwo Cię przeoczyć

Nie wyróżniasz się z tłumu, jesteś szarą myszką A może wciąż otacza Cię grupa koleżanek? To również może bronić mu w zagadaniu do Ciebie. Tak samo jak to, gdybyś była zbyt pewna siebie i zgrywała niedostępną.

Jak przykuć jego uwagę?

Bądź naturalna

Jeżeli pragniesz długotrwałego związku, nie wybieraj na randkę zbyt skromnie ubrana, na mini spódniczkę nie poderwiesz wyśnionego mężczyzny. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nie ubieraj na spotkanie szpilek na wysokim obcasie jeżeli na codzień nosisz trampki. Nie tylko, że będą Cię okropnie boleć nogi, ale też w efekcie Twój chód będzie bardzo nienaturalny. Naturalność to pierwszy krok do zbudowania trwałego związku. Pamiętaj też, aby mówić prawdę. Bądź dumna z wszystkich swoich osiągnięć. Uwierz w siebie a Twój urok będzie nieodparty.

Bądź damą

To dobrze, że potrafisz sobie sama poradzić. Odnieść torby z zakupami, czy naprawić kran. Czasem jednak trzeba swoją emancypację odłożyć na bok. Jeśli raz powiesz nie, może się okazać, że na następny raz nie otrzymasz już żadnej propozycji pomocy. Pamiętaj, że musisz być i zachowywać się jak dama. Nie chciej uparcie robić wszystkiego sama. Zawsze dobrze jest mieć obok siebie kogoś, o kogo można się oprzeć i na kim można polegać.

cel: mężczyzna

Daj mu wolną rękę

Wszystko jest dobre, ale z umiarem, nie ma więc sensu zbytecznie naciskać. Może Ci się to nie opłacić. Znalazłaś kogoś, kto Cię oczarował, kto Ci się podoba i już snujesz plany i marzenia. U mężczyzn to działa trochę inaczej. Musisz się pogodzić z tym, że każdy mężczyzna ma swoje zainteresowania i potrzebuje na nie odrobiny prywatności. Nie możesz na niego od razu po kilku spotkaniach zacząć naciskać, czy stroić fochów, takim zachowaniem możesz go tylko do siebie zniechęcić.

Nie wymyślaj teorii konspiracyjnych

Nie zastanawiaj się nad tym co by było gdyby itd. Nie trap się tym, że powiedziałaś coś inaczej niż byś chciała. W tej chwili byłaś po prostu sobą i dlatego zrobiłaś to co zrobiłaś. Życia nie dać się zaplanować, musisz podchodzić do tego z większą rezerwą.

Po czym poznać, że nie jest zainteresowany?

Czasami zdarza się, że ten który nam wydaje się idealnym partnerem, wcale nas za swoją wymarzoną partnerkę nie uważa. Zatem jeżeli usłyszysz jedno z następujących zdań, wiedz, że niestety nic z tego nie wyjdzie.

Wiesz, mam teraz dużo pracy i inne priorytety

Wcale nie musi mieć na myśli nic złego, ale jeśli zacznie twierdzić, że ma jeszcze jakieś inne priorytety oprócz Ciebie, to jasne, że nie myśli o Tobie poważnie. Jeżeli by Cię kochał, postarałby się zaplanować pracę i hobby tak, aby miał czas również dla Ciebie.

Potrzebuję wolności

Boi się, że ukradniesz mu wolność? Przeraża go wizja związku? Tacy ludzie lubią swoją wolność i nie mają zamiaru niczego zmieniać. Może kiedyś z tego wyrosną, ale na razie nie da się z tym nic zrobić.

Wiesz, jesteś wspaniała, dlatego zasługujesz na kogoś lepszego

Ulubione zdanie wielu mężczyzn. Podkreśla, że robi to dla Twojego dobra, że nie chce Cię ranić. Jedno jest pewne – wypowiedzeniem tego zdania, daje Ci jasno do zrozumienia, że on wie czego chce i Ty tym nie jesteś.

Wiesz, to wszystko jest takie skomplikowane

To możliwe, że ma do załatwienia jakąś ważną, skomplikowaną sprawę, ale nie może to trwać zbyt długo, im dłużej to trwa, tym bardziej robi się to podejrzane.

Jeżeli jesteś sama, wyjdź naprzeciw swojemu szczęściu. W każdym mieście żyje wielu ciekawych mężczyzn, którzy mogą okazać się Twoim księciem na białym koniu, niezależnie od tego, czy mieszkasz w Olsztynie, Opolu, Warszawie, czy Gdańsku. Wystarczy przestać się bać i zrobić pierwszy krok.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: