Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

9 pomysłów na zabawną i tanią randkę

15.maj 2019
9 pomysłów na zabawną i tanią randkę

Zastanawiacie się z partnerem, co moglibyście zrobić, ale nic nie przychodzi wam do głowy? Bez paniki, w dzisiejszym artykule zaprezentujemy wam aż 9 oryginalnych pomysłów na zabawną, a przede wszystkim tanią randkę.

Nie chcecie wydawać fortuny na drogie restauracje, czy wycieczki ale nie potraficie wymyślić nic lepszego? Potrzebujecie inspiracji? Śpieszymy z pomocą! Oto kilka ciekawych pomysłów na randkę...

Randka od A do Z

Napiszcie na małych kartkach papieru litery od A do Z, włóżcie je do kapelusza lub po prostu pomieszajcie na stole. Następnie wylosujcie jedną literkę i na tej postawie zaplanujcie swój wieczór. Możecie na przykład wybrać jakąś potrawę, muzykę, film, czy inne czynności, które zaczynają się od tej litery.

Konkurs kulinarny

Gotowanie to zabawa, niezależnie od tego, czy chcecie zjeść coś słodkiego, słonego, czy ostrego. Niech każde z was przygotuje danie, które mogłoby smakować również temu drugiemu. Jedno z was mogłoby zająć się jakąś smakowitą kolacją, drugie deserem. Możecie też zdecydować się na wspólne przygotowanie jednej potrawy.

Maraton filmowy lub serialowy

Wolicie spędzić spokojny wieczór w domu i trochę się odprężyć? W takim razie zdecydujcie się na filmowy lub serialowy maraton. Być może będzie chwilkę trwało zanim zdecydujecie się na coś, co będziecie chcieli razem obejrzeć, ale pamiętajcie, że czasami warto też pójść na kompromis. Przygotujcie jakieś wasze ulubione przekąski, napoje i ciepły kocyk, pod którym będziecie mogli się przytulać podczas oglądania.

Wypróbujcie kino samochodowe

Tak, naprawdę istnieją takie miejsca, nie są to tylko sceny z amerykańskich filmów. Jeżeli macie ochotę na obejrzenie filmu w trochę inny sposób, spróbujcie rozejrzeć się w okolicy za najbliższym kinem samochodowym. Latem miasta oferują też możliwość obejrzenia najsłynniejszych filmów na łonie natury, najczęściej całkowicie za darmo. Sprawdź, jakie filmowe aktrakcje oferuje twoje miasto i zabierz swojego partnera na wyjątkową randkę.

Aktywna randka

Nadchodzi lato, w takim razie zróbcie coś nie tylko dla swojego związku, ale również dla swojego ciała. Wybierzcie się na całodniową wycieczkę na rower lub po prostu zagrajcie wspólnie w jakąś grę, np. w tenisa. W ten sposób w waszym ciele zaczną się wydzielać endorfiny, czyli hormony szczęścia.

Piknik w domu lub na ogródku

Piknik możecie przygotować nie tylko na łonie przyrody, ale również w swoim własnym domu. Wybierzcie odpowiednią muzykę lub jeśli wolicie, możecie zdecydować się na słuchanie dźwięków przyrody. Jeżeli jednak nie przeszkadza wam obecność mrówek i innych owadów, najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie się na zwykły piknik np. do parku.

Spacer z psem

Macie pieska? W takim razie zabierzcie go ze sobą na dłuższy spacer do parku lub lasu. Jeżeli jeszcze nie znacie się z partnerem za dobrze, pies pomoże wam w rozszyfrowaniu jego charakteru. Nie bez przyczyny mówi się, że psy mają w takich sprawach szósty zmysł. Przy okazji będziesz też mieć okazję zobaczyć, jak zachowuje się twój potencjalny partner w stosunku do zwierząt.

Spacer bez psa

Żadne z was nie posiada pieska? To wcale nie oznacza, że nie możecie wybrać się na spacer. Może to być zwykły wypad do parku, ale dlaczego by nie połączyć tego z jakąś fajną wycieczką? W waszej okolicy na pewno znajdą się jakieś zamki lub inne ciekawe miejsca, które warto odwiedzić podczas randki.

Camping w okolicy

Lubicie campingi ale nie macie czasu lub pieniędzy na wyjazd? W takim razie zdecydujcie się na camping na ogórdku lub w najbliższej okolicy. Wystarczy, aby choć jedno z was miało namiot i już możecie wybierać odpowiednie miejsce na camping. Przygotujcie jakieś smakowite jedzenie, do tego karty lub inne gry i bawcie się dobrze!

Masz ochotę wybrać się na randkę, ale wciąż jeszcze nie masz partnera/ partnerkiZarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu randkowym i znajdź kogoś jeszcze dziś przy pomocy naszej specjalnej ankiety randkowej.

[rox]

Udostępnij ten artykuł na: