Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

8 sposobów na nieodparty urok

20.lipiec 2020
8 sposobów na nieodparty urok

Co sprawia, że niektóre kobiety nie mogą się opędzić od mężczyzn? Dzięki czemu nasz urok jest nieodparty? Kobieta może oczarować mężczyznę na różne sposoby. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się kilku z nich...

Spontaniczność

Mężczyźni uwielbiają w nas tą pewną dozę figlarności połącząnej ze spontanicznością, którą my kobiety mamy we krwi. Na przykład kiedy idąc na romantyczny spacer zaciągniemy go do krzaków, albo pobliskiego przystanku i zaczniemy się z nim namiętnie całować.

Wrażliwość

Dla niektórych z nas to ciężki orzech do zgryzienia. Prawdą jednak jest, że mężczyzn pociąga kobieca czułość, powab i kruchość. Będąc u boku takiej kobiety, każdy mężczyzna czuje się niczym silny samiec alfa. Jeśli jesteś kobietą skupioną na swojej karierze i pracy, w której liczą się silne łokcie, to z pewnością z daleka bije od Ciebie niezależność, a to może wywoływać u mężczyzn strach.

Pomaganie innym

Badania przeprowadzone przez British Journal of Psychology wykazały, że ludzie, którzy pomagają innym są bardziej pociągający dla płci przeciwnej i mają więcej stosunków. Następnym razem, kiedy będziesz planować randkę, postaraj się wykonać przynajmniej jeden dobry uczynek, albo chociarz pokaż mu zdjęcia, na których widać, że lubisz pomagać. Oczywiście postaraj się, aby temat wyszedł w sposób naturalny. Nie możesz się przecież przechwalać.

Zapach dyniowego ciasta

W Chicago istnieje wiele instytucji, które zajmują się badaniami nad wpływem smaków i zapachów na ludzkie zmysły. Odkryto między innymi, że zapach ciasta dyniowego z lawendą zwiększa ukrwienie męskich narządów rozrodczych bardziej od pozostałych dwudziestu ośmiu badanych zapachów. Być może zapach ten wywołuje w mężczyznach poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Optymizm

Dobry humor, pozytywne nastawienie i ignorowanie problemów. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Jednak nawet jeżeli masz jakieś problemy, staraj się być pozytywną optymistką, która potrafi odrzucić pesymizm w kąt.

Wspólne chwile

Na początku związku, kiedy najchętniej z miłości zjadłabyś go na surowo, doprowadzałaś go swoim zachowaniem do białej gorączki. Badania jednak udowodniły, że mężczyźni, którzy spędzili już jakiś czas w związku, kochają wspólnie spędzone chwile. Leżeć razem w łóżku i czytać książki, jeść wspólnie kolacje, oglądać filmy w telewizji itd. Daje im to przyjemne uczucie intymności.

Przekomarzanie się

Mężczyźni to istoty, których zmysł wzroku działa na pełnych obrotach. Nie ma więc czemu się dziwić, że podnieca ich nagość. Nie dawaj mu jej tak od razu na tacy, tylko podrażnij go troszeczkę. Pokaż mu kawałek ciała, po czym znów go zakryj. Możecie też pobawić się w chowanego.

Kolor czerwony

Może niektóre z nas powinny zastanowić się nad zmianami w garderobie. Jeżeli bowiem chcemy przykłuć uwagę mężczyzny i być w jego oczach seksowną kocicą, musimy zaopatrzyć się w czerwone ubrania. Przeprowadzono badania, podczas których pokazywano mężczyznom kobiety, w różnokolorowych ubraniach. Prym wiodły te w kolorze czerwonym. Być może to nie jest przypadek, ponieważ kobietom (i nie tylko, samiczkom niektórych gatunków ssaków również) delikatnie czerwieni się twarz w okresie przed owulacją. Pierwotnie miało to na celu skuszenie płci przeciwnej.

Ciekawe fakty, czyż nie? Być może niektóre z nich przydadzą Ci się na kolejnej randce. Nie masz się z kim umówić? Nie czekaj, zarejestruj się na portalu randkowym i znajdź swoją drugą połówkę!

[Lil]

Udostępnij ten artykuł na: