Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

5 prostych zaklęć miłosnych na Andrzejki

30.listopad 2019
5 prostych zaklęć miłosnych na Andrzejki

Wciąż szukasz miłości? Zatem dobrze trafiłeś! Nie tylko dlatego, że jesteśmy jednym z najlepszych portali randkowych w Polsce, ale również dlatego, że dzisiaj, specjalnie na tą magiczną andrzejkową noc, przygotowaliśmy zaklęcia miłosne, które sprawią, że wymarzony partner pojawi się szybciej niż myślisz. Hokus pokus, czary mary... Zaczynamy!

5 zaklęć miłosnych, które musisz wypróbować

Oto 5 podstawowych i zdaniem wielu - sprawdzonych zaklęć miłosnych, których moc w dzisiejszą, andrzejkową noc będzie jeszcze większa, niż normalnie. Nie czekaj więc, tylko przejdź już do dzieła!

Co mam zrobić, aby mnie pokochał/a?

Na kartce małej kartce papieru narysuj serce i napisz w jego środku imię wybranka, na którego uczuciu ci zależy. Następnie pokoloruj serce swoim ulubionym kolorem. Caly czas nie przestawaj myśleć o tej osobie i staraj się sobie wyobrażać, jak silnym uczuciem powinna cię darzyć. Po wszystkim papier spal nad płomieniem świecy (oczywiście ostrożnie!), a popiół włóż pod poduszkę lub noś przy sobie. Podobno niektóre „czarownice” nosiły go na przykład przy dekolcie tak, aby ukochany był wciąż blisko ich serca.

Napisz do mnie

Już się trochę znacie, ale wciąż czekasz na pierwszy ruch z jego/jej strony? Nie ma nic prostrzego, w skupieniu powtarzaj przez jakiś czas jego/jej imię i nazwisko od tyłu i... gotowe! Jeszcze tego dnia powinien/powinna wysłać do Ciebie pierwszą wiadomość!

zaklęcia miłosne na Andrzejki

Książę/księżniczka z bajki

Jedno z najstarszych i najsilniejszych zaklęć. Będziesz potrzebować:

  • czerwone i białe róże (są to kolory namiętności i niewinności),
  • różową wstążkę,
  • kilka twoich włosów,
  • kawałek papieru.

Na kawałku papieru napisz wszystkie cechy charakteru i wyglądu, które powinien posiadać twój wymarzony partner/partnerka. Następnie zroluj ten papierek i delikatnie zwiąż swoim włosami. Jeśli twoje włosy są na to za krórtkie, włoż je do rolki. Całość zwiąż różową wstążeczką i włóż pod to kilka czerwonych i białych płatków róż. Wszystko to możesz zakopać lub wrzucić do rzeki. 

Chcę, aby mnie zauważył/a

Masz już kogoś na oku, ale on/ona cię nie zauważa? Oto zaklęcie w sam raz dla ciebie! Będziesz potrzebować:

  • kilka czerwonych świeczek,
  • siedem ogryzków z jabłka,
  • siedem kropel syropu truskawkowego,
  • siedem kropelek wyciągu z wanilii,
  • siedem łyżek wody,
  • dwie łyżki cynamonu.

To konkretnie zaklęcie jest wyjątkiem z całej naszej magicznej piątki. Dlaczego? Ponieważ można je odprawiać tylko i wyłącznie w niedzielę o godzinie siódmej (nie ważne, czy rano, czy wieczorem). W tym roku Andrzejki wypadają w sobotę, zatem musisz poczekać z zaklęciem aż do niedzielnego poranka lub wieczora . Zapal siedem czerwonych świeczek, a wszystkie składniki włóż do garnka i zamieszaj siedem razy (nie ważne, w którym kierunku). Podczas gotowania, nie zapomnij o słowach zaklęciaktóre wymyślisz sobie sama. Jeśli nie chce ci się wymyślać zaklęcia, możesz też po prostu wyobrażać sobie, jak bardzo dana osoba cię pragnie. Następnie wywar schowaj do lodówki na siedem dni i codziennie rano wypijaj z niego po jednej łyżeczce. Powodzenia

5 zaklęć miłosnych, którymi go oczarujesz!

Czar andrzejkowy

Oto specjalny miłosny andrzejkowy czar. Pamiętaj, że jest on przeznaczony tylko dla samotnych, którzy chcą znaleźć prawdziwą miłość. Będziesz potrzebować:

– kawałek czerwonego naturalnego materiału (jedwab, bawełna, len),
gałązki suszonego rozmarynu lub olejek rozmarynowy,
– nożyczki,
– wycięte z kolorowych gazet wizerunki mężczyzn lub kobiet o różnym typie urody, które będą symbolizować partnera, którego szukasz (przynajmniej 10),
– dwie czerwone świeczki,
– złotą wstążkę lub sznurek o długości pół metra,
– jedną szpilkę.

Zaklęcie wykonuje się tylko o zmroku 29 listopada. Jak się do tego zabrać? Na początek rozłóż na stole wybrany przez ciebie materiał, a na nim postaw świece (najlepiej w stabilnym świeczniku) i zapal je. Przed świecami z jednej strony rozłóż wycięte wcześniej z gazet zdjęcia. Polej je małą ilością olejku rozmarynowego lub ułóż na nich gałązki rozmarynu. Później utnij mały pukiel swoich włosów (wystarczy naprawdę odrobina, bez obaw!). Jeśli nie chcesz ucinać włosów, możesz uciąć kilkucentymetrowy kawałek złotego sznurka lub wstążeczki.

Teraz zamknij oczy i pomyśl o miłości, jakiej szukasz oraz o wymarzonym/wymarzonej partnerze/partnerce. Następnie wciąż z zamkniętymi oczami pomieszaj jedną ręką zdjęcia, które są na stole i rzuć na nie drugą ręką pukiel włosów lub sznurek. Otwórz oczy i zobacz, na które zdjęcie upadł pukiel – taki wygląd lub cechy charakteru (jeśli jest to znana postać) będzie miał twój wybranek/twoja wybranka, którego z wielką prawdopodobnością poznasz już w ciągu najbliższych kilku miesięcy. To jednak nie koniec. Po wszystkim weź zdjęcie do ręki i przyczep szpilką do jednej ze świec. Potem połącz dwie świece kokardką. Poczekaj spokojnie, aż świece się wypalą. Zdjęcie i sznurek przechowuj w sypialni lub połóż blisko swojego łóżka do momentu, aż go/ją spotkasz.

Oczywiście nie zapomnij o typowych wróżbach andrzejkowych. Pisaliśmy już o nich osobny artykuł, zatem zaczerpnij inspiracji i rozpocznij wieczór pełen wróżb! Być może ten wymarzony partner/ ta wymarzona partnerka czeka na Ciebie właśnie na naszym portalu. Przekonaj się o tym rejestrując się całkowicie ZA DARMO już teraz!

[nk]

Udostępnij ten artykuł na: