Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

10 zaskakujących faktów o kobietach

8.marzec 2019
10 zaskakujących faktów o kobietach

Dzisiaj Panie mają święto, a my z tej okazji przygotowaliśmy 10 ciekawych faktów, których na pewno nawet same o sobie nie wiedzą! Zapraszamy do lektury!

1.

Podobno kobiety spędzają prawie rok życia na zastanawianiu się w co się ubrać. 

2.

Każda kobieta dziennie wypowiada około 20 000 słów, czyli o ok. 13 00 więcej niż przeciętny mężczyzna. Ale Panowie przyznajcie sami, że jak kobieta już coś powie – to zawsze z sensem! Trzeba tylko dobrze słuchać. 

3.

Kobiety sępdzają w sumie aż 4 lata życia miesiączkując. Sporo, prawda? A ile w tym czasie da się zjeć tabliczek czekolady?

4.

Rzeczy takie jak: kamizelka kuloodporna, wyjście pożarowe, drukarka laserowa – zostały wynalezione przez kobiety, tego się nie spodziewaliście, co nie?

5.

Kobieta w swojej szafie ma średnio około 19 par butów, z czego nosi ... tylko 7. Ale, momencik, panowie – to wcale nie oznacza, że tych pozostałych 12 można wyrzucić – przecież są takie piękne! Chwilowo można nacieszyć nimi oko, a kiedyś może jeszcze da się je założyć, oczywiście kiedy nadejdzie odpowiednia okazja. 

6.

Kobieta posiada średnio około 111 torebek. To przecież wszystko dla was, kochani Panowie, bo przecież skąd bralibyście w sytacjach awaryjnych chusteczki... albo śrubokręty? 

7.

Kobiety to bardzo wrażliwe istoty, dlatego płaczą średnio od 30 do 64 razy w roku, podczas gdy mężczyźni zaledwie 6 do 17 razy. To w końcu nie nasza wina, że macie serca z kamienia! 

8.

Niektóre kobiety rodzą się ze specjalną mutacją genów, która pozwala im na roróżnianie milionów kolorów. Przecież to oczywiste, że fuksja to nie amarant a morski to nie miętowy – prawda Panowie?

9.

Badania udowodniły, że zapach noworodka  jest dla kobiety tak samo pociągający, jak narkotyk dla osoby uzależnionej. Może z jednym, jedynym wyjątkiem – mianowicie wtedy, kiedy w pieluszce można znaleźć niespodziankę .

10.

U około 30% ciężarnych kobiet występuje silne pragnienie jedzenia rzeczy niejadalnych. W przypadku rzeczy jadalnych statystki są o wiele, wiele, wiele większe...

Oczywiście prosimy dzisiejszy artykuł traktować z lekkim przymróżeniem oka . Po odkryciu wszystkich tych sekretów, można już wybrać się z partnerką do kina albo na kolację w ulubionej restauracji. A może by tak romantyczny wieczór we dwoje? Dzisiaj wszystko w waszych rękach, więc do dzieła Panowie!

 Wszystkim Paniom z okazji Ich święta życzymy wszystkiego najlepszego i dużo miłości! 

[nk]

Udostępnij ten artykuł na: