Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

9 rzeczy, na które zwracamy uwagę u potencjalnych partnerów

5.listopad 2019
9 rzeczy, na które zwracamy uwagę u potencjalnych partnerów

Czy wiesz, jakie cechy cenimy sobie najbardziej w naszych drugich połóweczkach? Przekonaj się, jeśli dysponujesz przynajmniej jedną z nich!

10 rzeczy, na które mężczyźni zwracają uwagę u kobiet

Piękno

Oczywiście dla każdego piękno ma inną definicję, wszystko jest kwestią gustu. I choć niektórzy będą próbowali wmówić innym (i sobie), że na wyglądzie nie zależy, to tak naprawdę ludzi, którzy to myślą szczerze jest bardzo mało. Na którą część ciała zwracamy uwagę na samym początku? Będziecie zdziwieni, ale są to... oczy. Zatem warto je podkreślić na pierwszej randce, prawda drogie Panie?

Mądrość

Myślisz, że faceci lubią tylko głupiutkie laleczki? Błąd! Żaden porządny facet nie zwiąże się z kobietą, z którą nie będzie mógł dyskutować na poziomie. Jeżeli chcesz mu zaimponować, pokaż mu, że ma o czym z tobą rozmawiać. 

Pozytywna energia

W każdym mężczyźnie wciąż ukrywa się mały chłopiec, a ten potrzebuje pozbyć się w jakiś sposób nadmiaru energii. Żaden z nich nie będzie chciał spędzić całego życia z negatywnie nastawionym do wszystkiego leniuchem. Na początku związku może to być słodkie, ale z czasem zacznie go to denerwować. Odważ się chociaż raz i spróbuj wybrać się z nim gdzieś, gdzie zazwyczaj wybiera się z kolegami - na siłownę, czy tenisa. 

Opiekuńczość

Kobiety od zawsze mają w sobie zakodowane, że powinny opiekować się innymi, a przede wszystkim swoją rodziną, dziećmi. Kobieta, której brakuje tej cechy charakteru - może mieć problemy ze znalezieniem partnera. 

Namiętność

Co tu dużo mówić - chyba każdy wie, że związek bez namiętności nie może zaistnieć. Mężczyźni kochają namiętne, a zarazem delikatne kobiety. 

Towarzyskość

Owszem, również ciche myszki mają swój urok, ale większość mężczyzn woli kobiety, które są duszą towarzystwa. Chętniej i prędzej przedstawiają takie partnerki rodzinie i przyjaciołom.

Zdolność do kompromisów

Wszyscy jesteśmy egoistyczni i uparci, taka już nasza ludzka natura. Jeżeli jednak chcesz aby związek jakoś działał, konieczne będą kompromisy i zaufanie. Zdolność do kompromisów jest ważna ze strony obojga partnerów.

Uczciwość

Kłamstwo ma krótkie nogi, zatem nie warto mijać się z prawdą. Poza tym nikt nie lubi kłamców, takim osobom trudno jest później wierzyć nawet w najbardziej banalnych kwestiach. Może się też stać, że stracicie do siebie zaufanie. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Potrzeba ochrony

Każdy mężczyzna lubi czuć się potrzebny. Dlatego kobiety, które udają silne i samowystarczalne często ich swoim zachowaniem odstraszają. To mężczyzna musi być tym silnym oparciem, na którego partnerka zawsze może liczyć.

10 rzeczy, na które kobiety zwracają uwagę u mężczyzn

Gentelman

Szarmancki mężczyzna jest ozdobą kobiety. Jeśli otwiera drzwi, zdjemuje płacz, z pewnością będzie też rozpieszczać swoją ukochaną w innych kwestiach. Żadna kobieta nigdy nie zrezygnuje z dobrze wychowanego mężczyzny.

Zdolność empatii

Partner, który potrafi wczuć się w pragnienia i potrzeby swojej lubej - to brzmi jak marzenie każdej kobiety. Panie uwielbiają, kiedy partner się o nie troszczy i słucha wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. 

Męskość i siła charakteru

Partner o silnym charakterze to taki, który zachowuje się jak „prawdziwy mężczyzna”. Potrafi się zdecydować, jest stanowczy, wie czego chce, a zarazem potrafi zachować odpowiedni poziom. Każda kobieta podziwia w mężczyźnie jego silną wolę i stanowczość.

Poczucie humoru

Potrafisz każdego rozśmieszyć? Wiesz, co to znaczy inteligentny humor? W takim razie nie będziesz mógł się opędzić od kobiet. Chyba nie ma takiej, która nie doceniłaby mężczyny potrafiącego ją pocieszyć i rozśmieszyć. 

Poczucie bezpieczeństwa

Odpowiedzialność i poczucie bezpieczeństwa to jedne z najważniejszych cech. Trudno przecież zakładać rodzinę z kimś, kto wciąż nie potrafi zadbać nawet o siebie.  

Uczciwość

Cecha, o której wspominaliśmy już wyżej. Pamiętaj o tym, że kłamiąc daleko nie zajdziesz, a przede wszystkim - nie znajdziesz dla siebie wymarzonej partnerki. 

Zdolnośc do komunikacji

Mężczyźni zazwyczaj mówią mniej niż kobiety, ale to nie oznacza, że można złamać tej reguły. Komunikacja jest podstawą udanego związku, zatem nie odrzucaj żadnej propozycji rozmowy ze strony swojej parrtnerki, a sam również wykazuj inicjatywę.

Kucharz

Mężczyzna, który potrafi gotować działa na kobiety jak magnes. Zatem jeżeli masz w domu swojego kucharza, szanuj go i doceniaj.

Pomocna dłoń

Żadna kobieta nie chce zostawać sama z problemami. Partner idealny powinien umiećw razie potrzeby podać jej pomocną dłoń.

Szukasz partnera/partnerki? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu randkowym i umów się na pierwszą randkę już teraz!

[ivi]

Udostępnij ten artykuł na: