Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

10 rzeczy, którymi kierujemy się przy wyborze partnera

1.październik 2020
10 rzeczy, którymi kierujemy się przy wyborze partnera

Wiesz, na co najczęściej zwracamy uwagę u potencjalnych partnerów i partnerek? Przeczytaj nasz dzisiejszy artykuł i przekonaj się, czy spełniasz wymagania!

Na co zwracają uwagę mężczyźni?

Wdzięk

Każdy ma inny gust. Istnieją tacy, dla których wygląd nie jest ważny, ale nie czarujmy się - są w mniejszości. Co jest najważniejsze? Okazuje się, że oczy grają pierwsze skrzypce przy wyborze partnera czy partnerki. 

Mądrość

“Za wszystikm stoi kobieta. Za każdym mężczyzną sukcesu stoi jego żona. Skromna żona – leniwy mąż.” I naprawdę tak jest. Tylko inteligentna partnerka sprawi, że mężczyźnie łatwiej będzie przejść przez życie. Mądra kobieta to dla każdego mężczyzny ważne wsparcie. Często pomaga też w osiągnięciu sukcesów. 

Energia

Leniwce są słodkie, ale trochę z nimi nudno, za to taki rozbrykany tygrysek - to już coś. Dlatego mężczyźni zazwyczaj wybierają energiczne partnerki. W związku nastają różne problemy i wtedy będziecie potrzebować dużo energii i determinacji.

Opiekuńczość i dobroć

Kobiety od zawsze mają w sobie zakodowane, że powinny opiekować się innymi, rodziną, dziećmi. Jeżeli brakuje jej tej cechy, zależy tylko od Ciebie, czy naprawdę chcesz założyć rodzinę z taką partnerką.

Namiętność

Bez namiętności związek nie ma sensu. Życie bez pożądliwości traci na znaczeniu.

Miłośniczka domowego ogniska lub imprezowiczka

To od Ciebie zależy jaką małżonkę sobie wymarzyłeś. Dla jednego najlepsza będzie aktywna sportsmenka, dla innego gospodyni domowa. Mężczyzna zawsze najbardziej pragnie pięknej kobiety, która będzie towarzystka, ale z biegiem czasu zacznie rozglądać się za taką, która będzie w stanie mu ugotować porządny obiad, posprzątać i zająć się płaczącymi dziećmi, tak aby mógł wracać do DOMU, w którym panuje spokój. Jeśli mężczyzna znajdzie taką, która mu to zapewni, nie będzie już potrzebować niczego więcej.

Kompromisy

Wszyscy jesteśmy egoistyczni i uparci, nie lubimy zbędnych haczyków. Jeżeli jednak chcesz aby związek jakoś działał, konieczne będą kompromisy i zaufanie. Jeśli znalazłeś kobietę, która jest skłonna do kompromisów, już masz wybrane i zdecydowanie niczego nie zmieniaj. Zastanów się tylko czy i Ty jesteś skłonny do kompromisów.

Prawdomówność

Czasami się stanie, że będzie Ci krążyć po głowie kilka złych pomysłów czy rozwiązań, a do wszystkiego powinieneś podchodzić „z dystansem”. Niekiedy nie zaszkodzi usłyszeć szczerą opinię kogoś innego, abyś mógł podjąć trafną decyzję. Może pomoże Ci to dostrzec coś, czego do tej pory sam nie zauważyłeś.

Osobowość

Każdy z nas ma swoją osobowość, gust i styl. Nawet jeżeli w Twoich oczach kobieta będzie się wydawać silna, nie musi tak być. Nadal jest to kobieta, która potrzbuje swojego obrońcy. Bądź dumny, że masz w domu silną kobietę.

Kocha Cie i jest dla Ciebie wszystkim

To chyba tłumaczy wszystko, jesteś pewny swojej miłości do niej? Nie zostawaj jej z powodu chwilowego kaprysu. Kobiety potrafą całkowicie poświęcić się związkom i mężczyznom, których kochają. Jeżeli kocha Cie całym sercem, nie opuszczaj takiego skarbu. Nie ryzykuj utraty, tego co najważniejsze w Twym życiu. Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy co mają, dopóki tego nie stracą, tylko że później nie ma już drogi powrotnej. Drugiej szansy nie dostaniesz tak po prostu (jeśli w ogóle)!

Na co zwracają uwagę kobiety?

Szarmanckość

Szarmancki mężczyzna jest ozdobą kobiety. Jeśli otwiera Ci drzwi, zdjemuje płacz, z pewnością będzie Cie też rozpieszczać w innych kwestiach. Żadna kobieta nie powinna rezygnować z dobrze wychowanego mężczyzny.

Empatia

Potrafi wczuć się w Twoje pragnienia i potrzeby. Jest w stanie zawsze Cie wysłuchać. Każda kobieta lubi, kiedy partner się o nią troszczy, zauważa i wysłucha w trudnych chwilach. Wie o jej marzeniach, pragnieniach i problemach.

Silny charakter

Partner o silnym charakterze to taki, który zachowuje się jak „prawdziwy mężczyzna”. Potrafi się zdecydować, jest stanowczy, wie czego chce, a zarazem potrafi zachować odpowiedni poziom. Każda kobieta podziwia w mężczyźnie jego silną wolę i stanowczość.

Poczucie humoru

Poczucie humoru – zdecydowanie tak! Ale też nie byle jakie. Najlepszy humor, to ten inteligentny, chyba przyznasz nam rację, że wulgarne dowcipy nikogo w towarzystwie nie będą bawić. Mogą też wywoływać niesmak lub klótnie.

Jest odpowiedzialny i daje Ci poczucie bezpieczeństwa? W każdym udanym związku konieczna jest odpowiedzialność. Nie ma sensu tworzyć związku z człowiekiem, który nie ma ci nic do zaoferowania, a ze względu na swoje lenistwo, nigdy nie będzie mieć.  

Bez przeszłości

Kobiety źle znoszą nierozwiązane sprawy z przeszłości swojego obecnego partnera, nie lubią być porównywane z którąś z ex. Absolutnie najgorszym jednak jest, kiedy była partnerka ciągle jest obecna gdzieś w pobliżu nowego związku, jak mroczny cień. Przeszłość już była i należy ją ignorować, jeżeli jest to możliwe.

Prawdomówność

Cecha, której nie można się nauczyć, a która jest dla związku bardzo ważna. Obojętne czy chodzi o niezyt istotne kwestie, czy też nie, jest to nieprzyjemne. Bez względu na wszystko, kłamca powinien mieć świadomość tego, że nawet najmniejsza drobnostka może jego kłamstwo zdradzić i jeszcze pogorszyć sytuację.

Dobra komunikacja

Kiedy mężczyzna ma dużo tematów do rozmowy, jest w stanie kobietę zainteresować i oczarować, tak że nigdy nie będzie się z nim nudzić. Będą się wzbogadzać nawzajem. Dodatkowo mówi to wiele, o jego inteligencji i dynamiczności w życiu. W związku nie może dojść do sytuacji, że komunikacja zostanie przerwana. Wręcz przeciwnie, wasze spotkania będą wyglądać tak, jakby czas nagle przyśpieszył.

Chęć niesienia pomocy

Mężczyzna, który potrafi gotować działa na kobiety jak magnes. Zatem jeżeli masz w domu swojego kucharza, szanuj go i doceniaj.

Taniec

Spotkałaś mężczyznę, który jest charyzmatyczny, elegancki, empatyczny, świetnie gotuje a do tego jest dobrym tancerzem? W takim razie nie potrzeujesz zatem innych argumentów, abyś przyznała, że to prawdziwy skarb, którego nie możesz tak po prostu sobie odpuścić!

Wiesz już na co zwracać uwagę u potencjalnej partnerki/potencjalnego partnera? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu randkowym, poznaj kogoś i umów się na pierwsze spotkanie!

[ivi]

Udostępnij ten artykuł na: