Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Wszystkie artykuły Wszystko o randkowaniu Zdrowie i uroda Czas wolny Recenzje

Czemu ciągle nie mam partnera?

11.sierpień 2017
Czemu ciągle nie mam partnera?

Lato, tyle możliwości do poznania kogoś, ale Ty ciągle jesteś sam. Dlaczego tak się dzieje? Gdzie popełniasz błąd?

Dlaczego wciąż jeszcze nie możesz znaleźć tego idealnego partnera? Oto kilka potencjalnych przczyn...

Twoja przeszłość

Wpływ na to może mieć Twoja przeszłość. Poprzedni związek może być zakorzeniony w Tobie tak głęboko, że nie jesteś w stanie zbudować nowego. Przeszłość wciąż do Ciebie powraca i to najsilniej wtedy, kiedy masz wrażenie, że już się z nią uporałeś. Przeszłość może stać się Twoim koszmarem. Potencjalnego przyszłego partnera zawalasz lawiną informacji o tym poprzenim. Porównujesz oba związki ze sobą, a to przecież największy błąd, jaki możesz popełnić. To dowodzi tylko tego, że jeszcze nie zamknąłeś pewnego rozdziału w swoim życiu.

Wszystko albo nic

Po prostu jesteś zbyt wymagający. Chcesz od swojego partnera albo wszystko, albo nic. Chcesz, aby był doskonały w każdym calu. Co aż tak przeszkadza Ci w zachowaniu swojego potencjalnego partnera, że wciąż chcesz go zmieniać? Jasne, że są rzeczy, których nie można odpuśćić, ale nie możesz też zwracać uwagi na każdą drobnostkę.

Jesteś samowystarczalny

Sprawiasz wrażenie osoby samowystarczalnej, która nie nikgo nie potrzebuje do szczęścia. Potencjalny partner boi się tego, chciałby przecież mieć pewność, że stanowi ważny element Twojego życia a nie zaledwie dodatek, bez którego z łatwością się obejdziesz.

Boi się Ciebie

Możesz w oczach potencjalnych partnerów wydawać się agresywny. Odnosisz sukcesy i sprawiasz wrażenie niedostępnego. Mogą się bać Ciebie i ewentualnego odrzucenia.  Spróbuj się uśmiechnąć.

Jesteś samotny zbyt długo

Rozstałeś się z partnerem i przez długi okres czasu nie szukałeś nikogo nowego. Czekałeś tak długo, że zapomniałeś o tym, jak to jest być w związku. Już nie wiesz co to kompromisy i tolerancja. Masz wrażenie, że w każdej dziedzinie jesteś ekspertem. Spróbuj zmienić to zachowanie i otworzyć się znów na ludzi. Naucz się dyskutować o potrzebach nie tylko swoich, ale też partnera.

czemu nikogo nie mam?

Wybierasz wciąż takich samych partnerów

Wiesz, jaka jest przyczyna wszystkich dotychczasowych rozstań? Co wszyscy poprzedni partnerzy mieli ze sobą wspólnego? Przestań umawiać się z osobami o podobnym charakterze. Charakterze, który w żaden sposób nie zgadza się z tym Twoim.

Boisz się

Zraniono Cię tyle razy, że wolisz uciec, niż spróbować ponownie zaangażować się do związku. Pamiętaj jednak, że kto próbuje może tylko zyskać.

Związek Twoich rodziców

Jeżeli pochodzisz z rozwiedzionej rodziny, będzie Ci się wydawało, że rozwód jest czymś normalnym. Jeśli natomiast Twoi rodzice wciąż się kochają i mają idealny, pełen miłości związek, będziesz szukał czegoś podobnego. Ważne też jest, czy w domu kłótnie były na porządku dziennym i który z rodziców był typem władcy. Masz wrażenie, że zachowujesz się jak swoi rodzice? Spróbuj coś z tym zrobić i nie popełniać ich błędów.

Nigdy nie znajdziesz idealnego partnera. Nie jest możliwe 100%dopasowanie. Zatem jeśli ktoś będzie Ci odpowiadał na 80%, nie strać go. Małe błędy i wady się nie liczą. Masz już kogoś na oku? Nie? Spróbuj rozejrzeć się na portalu randkowym, znajdź kogoś z Twojego miasta – Łodzi, Opola, Kielc, Rzeszowa, czy Szczecina.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: