Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

7 najlepszych pomysłów na czas spędzony we dwoje

23.kwiecień 2018
7 najlepszych pomysłów na czas spędzony we dwoje

Siedzicie w domu z partnerem i żadne z was nie ma pomysłu, co powinniście zrobić z wolnym czasem? Dzisiaj postaramy się was przekonać, że te tradycyjne sposoby spędzania wolnego czasu, są najczęściej tymi najlepszymi. Oto przygotowane przez nas top 7 najlepszych pomysłów na czas spędzony we dwoje.

Klasyka

czyli wieczór filmowy

Z pewnością powiecie, że to nie jest żadna klasyka, ale zwykła, szara codzienność i nie ma w tym nic wyjątkowego. Owszem, jeśli co wieczór oglądacie te same filmy i seriale, nasz pomysł może się wam wydać odrobinę passé. Jak w takim razie brzmi nasza rada? Przejrzyjcie strony internetowe, na których znajdziecie recenzje najciekawszych filmów z kategorii tych „ambitniejszych”, skłaniających człowieka do przemyśleń. Po obejrzeniu filmu możecie zacząć wspólną dyskusję i choć wydaje się wam, że znacie się jak łyse konie, być może okaże się, że dowiecie się czegoś nowego o sobie nawzajem.

Romantyka

czyli wieczór przy świecach

Kto powiedział, że wieczór przy świecach to przeżytek. Romantyczną kolację możecie przygotować nie tylko w domu, ale również na tarasie, czy na łonie przyrody. Możecie ugotować razem coś pysznego, albo zamówić gotowe jedzenie z waszej ulubionej restauracji. Odważniejsi mogą spróbować jedzenia, którego jeszcze żadne z was nie próbowało. Wspólne gotowanie to świetna zabawa, a romantyczna kolacja we dwoje to doskonały pomysł na udany wieczór.

Aktywnie

czyli wspólne ćwiczenia

W większych miastach zapisanie się na kurs jogi dla par, czy naukę tańca nie będzie żadnym problemem. Wystarczy tylko znaleźć coś, co zainteresuje was oboje. Nie możesz zmuszać partnera do uczęszczania np. na kurs salsy, jeżeli nie będzie miał na to ochoty. Nie będzie wówczas czerpał żadnej radości z chwil spędzonych wspólnie z Tobą, najbardziej powinno wam zależeć na znalezieniu hobby, ktore wam obojgu będzie sprawiało przyjemność.

W harmonii z przyrodą

czyli piknik w parku

Zielona trawa, piękne widoki, czyste powietrze i przyjemne popołudnie spędzone z Twoją drugą połóweczką, no nie brzmi to cudownie? W takim razie weźcie plecaki, zapakujcie do nich: koc, picie, coś dobrego do przekąszenia i w w wolnej chwili wybierzcie się odpocząć na łono przyrody.

pomysły na wspólnie spędzony czas

Zabawnie

czyli gry planszowe znów są „in“

W ostatnim czasie gry planszowe wśród dorosłych stały się niezwykle popularne. Nie musicie się zatem wstydzić tego, że kupiliście sobie nowe Scrabble, czy Monopoly. Urządzcie sobie wieczór gier i śmiejscie się do łez. Gwarantujemy, że takiej dawki dobrego humoru nie zapewni wam żaden film.

Nowocześnie

czyli zagrajmy w playstation

Jesteście nowoczesną parą? Zamiast gier planszowych możecie wypróbować playstaton. Z reguły takie gry nie są już aż tak zabawne, ale za to niezwykle emocjonujące. Pamiętajcie jednak, że to tylko zabawa! Nie pozwólcie, aby emocje i rywalizacja z gry przeniosły się do waszego związku.

Kreatywnie

czyli twórzcie, wymyślajcie, rozmawiajcie

A może by tak coś zmienić w wystroju mieszkania? Kupić nowe zasłony, albo samemu wyrobić jakąś piękną ozdobę? Zastanówcie się, co sprawiłoby wam największą radość i postarajcie się stworzyć, lub zmienić coś w waszym otoczeniu o własnych siłach.

Wspólne spędzanie jest bardzo ważne dla każdego związku. Kiedy partnerzy nie mają wspólnych zainteresowań i nie mają dla siebie zbyt wiele wolnego czasu, ich relacja nie będzie rozwijała się prawidłowo. Natomiast jeżeli jesteś samotny/a i dopiero szukasz kogoś z kim mógłbyś/mogłabyś w przyjemny sposób spędzać wolny czas, zarejestruj się na portalu randkowym i poznaj swojego wymarzonego partnera/ wymarzoną partnerkę.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: